Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: Faaliyet Alanları | Başak Yapı
aaaa
logo image
Başak Yapı
Faaliyet Alanları
Mekanik

Müşteri isteklerini tam olarak belirlemek, kalite, fiyat, termin sürelerine uygun şekilde çalışarak müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde sağlamak.

Üretimde ve hizmette Kalite Yönetim Sistemine bağlı olarak planlı çalışma ve eğitimler sonucunda sürekli gelişimi sağlamak.

İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun bir çalışma ortamı sağlayarak iş kazalarını minimum düzeyde tutmak.

İşletme performansını maksimum düzeyde tutmak.

Tüm kaynaklarımızı verimli bir şekilde kullanarak, müşterilerimize yüksek kalitede ürünler sunmak.

Firma Kalite hedeflerine ulaşmak için her alanda sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları ile beraber, uluslararası Kalite Yönetim Sistem Standardı olan TS EN ISO 9001:2008’e göre sistemimizi devam ettirmek.

İnşaat

Başak yapı 2007 yılından itibaren Finansbank Timişoara, Unıversall Market Timişoara, HSBC Bank Güneşli Arşiv Binası, Turkcell, Vodafone , ABB ve TNT Sabiha Gökçen Antreposu gibi daha birçok firmanın ince inşaat ve dekorasyon işlerini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Bugune kadar birçok banka şubesini kaba inşaattan alıp , mekanik, elektrik ve ince ince inşaatın tamamlanmasıyla zamanından önce teslim etmiştir.

Havalandırma

2007 yılından beri BSK Havalandırma Ekipmanları A.Ş Sultanbeyli fabrikamızda hizmete devam etmektedir. Menfez , anemostad, difüzör, panjur, susturucu, kontrol ve müdahale kapağı, damper, hepa filtre kutusu ve plenıum kutusu çeşitleri ile imlata başlamış olunup,2012 yılında  kurmuş olduğumuz havalandırna ve iklimlendirme üniteleri imalat bölümü ile imalatımıza her yıl yeni ürünler eklenmektedir. 2011 yılında kurulan Ar-Ge ve Ür-Ge departmanının çalışmaları ile imalatımıza yön verilmektedir.

Kurmuş olduğumuz havalandırma ekipmanları laboratuarı ile teknolojiyi ve yenilikleri takip eden BSK, müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır, Başak Yapı